fbpx

Професійна чоловіча стрижка волосся та бороди – найпопулярніша послуга барбершопу Barberking у Харкові.

Перукарня для бороди «Барберкінг» пропонує послугу «Професійна стрижка + борода» чоловікам, які хочуть мати доглянуте волосся на голові, обличчі. Стиліст підбирає оптимальний варіант, що поєднується з овалом обличчя, фактурою, кольором волосся, вашою статурою. Вартість включає консультацію, миття голови, стрижку, моделювання бороди та вусів, окантування бороди.
Як вибрати стрижку
Підібрати стрижку самостійно можна, орієнтуючись на три критерії:
Практичність. Чоловіки, які не люблять щодня доглядати волосся, бороду, вибирають практичні стрижки, що зберігають вигляд довгий час. Зайві вишукування лише ускладнюють щоденний догляд;
Орієнтування на тип волосся, овал обличчя. Стрижки, бороди неоднаково виглядають на круглому, квадратному, овальному, прямокутному обличчі. Барбер проконсультує вас, якою є правильна стрижка бороди, волосся у вашому випадку;
Пріоритети. Визначтеся, що важливо для вас: приховати підвищену жирність, лупу, підкреслити овал обличчя, виглядати чарівно щодня за будь-яку ціну.
Чоловікам, яких турбують лупу, жирність волосся слід проконсультуватися також у лікаря-дерматолога, виявити причину явища, усунути її.
Тенденції
Головними завданнями барбера є створення гармонійного образу: волосся на голові, борода чудово виглядають один з одним. Останнім часом модними вважаються стрижки з поголеними скронями, вираженим волосяним покривом в області верхівки.
Шанувальникам довгого волосся цікаві зачіски з кісками, «вікінг», мен-бан. Мода на чоловічі стрижки статичніша, ніж на жіночі – змінювати образ досить раз на 5-7 років.
Популярні чоловічі стрижки
Затребуваними напрямками чоловічої стрижки є андеркат, помпадур, напівбокс, мілітарі з проділом.
Андеркат
Універсальна стрижка для чоловіків із різними овалами обличчя: чіткий овал, коло, прямокутник, ромб, квадрат. Виголені віскі з вираженою шевелюрою на маківці гармонійно вписуються в повсякденний, діловий стиль.
Помпадур
Історія стрижки відходить до 50-х років минулого століття, трохи нагадуючи стиль Елвіса Преслі. Плавний перехід від більш короткого волосся на скронях до більш довгого на маківці врівноважує виразні вилиці, кути нижньої щелепи.
Полубокс
Максимально плавні переходи – класика чоловічої стрижки, універсальний варіант для чоловіка різного віку.
Мілітарі
Коротка стрижка під машинку особливо гарна в спеку року.
З проділом
Класична стрижка для консервативних чоловіків, які віддають перевагу елегантній класиці в гардеробі.

Записаться онлайн
ukUkrainian