fbpx

Чоловіча стрижка бороди та вусів у барбершопа №1 у Харкові Barberking – це ціле мистецтво від найкращих барберів. Чіткість ліній, точність рухів та акуратний багатий вид у дзеркалі. Ви подивіться на себе з іншого боку, зазначивши, як вигідно грає Ваш образ у руках справжніх професіоналів.

Перукарня для бороди «Барберкінг» пропонує послуги моделювання бороди та вусів, окантування бороди. Майстер разом із клієнтом підбирає оптимальний варіант для овалу обличчя, статури, росту, текстури, товщини, густоти волосся відвідувача.
Форма бороди та тип обличчя
Борода сприяє підкресленню чи згладжуванню різних рис зовнішності чоловіка. Допомагає виділити нижню частину особи, приховати вузьке підборіддя, компенсувати особливості овалу обличчя. У роботі з бородою барбери використовують гребінці, ножиці, тримери, небезпечні бритви.
Прямокутна особа. Чоловікам з таким типом обличчя підходять суцільна борода, еспаньолка, «ширма»;
Кругле обличчя. Рясні бороди – не найкращий вибір для чоловіків з круглим обличчям. Невиражені еспаньйолки, шкіперські борідки ідеальні стрижки для бороди для круглолицьих;
Квадратне обличчя. Зачіска повинна гармоніювати зі стрижкою бороди, щоб візуально подовжити обличчя чоловіка. Гарні в такому випадку стиль Італо Бальбо, еспаньйолка, шкіперська борідка;
Ромбовидне обличчя. Вузькі підборіддя, лоб, що збігаються з широкими вилицями, дозволяють носити круглі зачіски середньої довжини, комбіновані з еспаньолкою, широкими вусами, шкіперською борідкою + вуса;
Перевернутий трикутник. Цей тип овалу обличчя добре доповнюють такі зачіски бороди та вусів: бакенбарди, ширма, широка еспаньолка.
Майстер обов'язково орієнтується на ваші побажання під час вибору стрижки для бороди.
На що ще звертають увагу майстри?
Важливими параметрами для барбера є товщина волосся, його текстура, колір, статура, зростання клієнта. Тонкий рідкий волосся на обличчі є протипоказанням для виразної пишної бороди - підійдуть стрижка бороди і вусів еспаньолка, бретта, доглянута щетина. Густе волосся на обличчі дозволяє фантазії розгулятися.
Чоловікам з темним волоссям краще уникати густих надмірних борід, які можуть виглядати здалеку недоглянутими. Рудоволосим, ​​блондинам личить густі бороди. Якщо колір волосся бороди і волосся на голові відрізняються, то варто задуматися про їхнє фарбування.
Зростання чоловіка також впливає на вибір стилю рослинності на обличчі. Невисоке зростання погано поєднується з величезною бородою, краще обмежитися помірною борідкою. Високим чоловікам варто враховувати статуру загалом під час виборів оптимальної форми бороди. Наприклад, на високому худому джентльмені широка борода виглядатиме безглуздо.

Записаться онлайн
ukUkrainian