fbpx

Професійна чоловіча та дитяча стрижка (до 10 років) у барбершопі Барберкінг - та послуга нашого салону, яка скріпить особливими, чоловічими узами зв'язок між батьком та сином.

Чоловічі стрижки «Тато і син» – незвичайна послуга від барбершопу «Barberking», що має на увазі стрижку батька та сина до 10 років. Провівши час зі своєю дитиною, ви навчитеся розуміти її краще, покажете незвичайний (але класичний з погляду історії) підхід до чоловічої зачіски.
Вибрати чоловічу стрижку
Перш ніж барбер почне працювати, батько разом із дитиною обирають собі стрижку. Майстер може освіжити зачіску, підібрати нову з каталогу, запропонувати цікаві рішення самостійно.
• Кругле обличчя. Круглолицьим чоловікам підходять зачіски, що візуально подовжують обличчя. Британка, канадка, квіфф стануть відмінним вибором завдяки об'ємному волоссю на маківці, в передній частині голови;
• Квадратна особа. Виразні чоло, вилиці, кути щелепи вимагають плавності форм, акуратних переходів – це допоможе гармонізувати незграбні риси обличчя. Фейд, подовжена британка, "теніс" стануть доречними. Підстрижена акуратно борідка зіграє на руку;
• Трикутне обличчя. Виразний лоб з вузьким підборіддям вдасться згладити за допомогою косої чубчика, поголених скронь, масивного верху. Квіфф, топ-нот, андеркат – найкращі варіанти для «трикутників». Доречною буде доглянута рослинність на обличчі;
• Серцеподібна особа. Виражені вилиці, підборіддя лаконічно виглядають із класичними зачісами, британкою, андеркатом.
Барбер оцінює при стрижці дорослого чоловіка структуру волосся, колір, об'єм, густоту волосяного покриву. Кучерявим чоловікам личить градуйовані зачіски, тонке волосся найкраще виглядає в багаторівневих зачісках. Густа шевелюра - ідеальний субстрат для будь-якої зачіски при належному догляді за гігієною.
Дитячі стрижки
Послуга барбершопу Fathers and sons дозволяє вибрати модну зачіску хлопчику до 10 років. У цьому віці дітям важливо мати гарний вигляд, виділятися серед однолітків.
Відмінними варіантами для маленьких хлопчиків будуть боб або «горщик» - довге рівне волосся, а в області скронь і потилиці коротше. Спортивні хлопці високо цінують "їжачка", стрижка не падає на очі, не заважає під час активних ігор. Іноді хлопчаки вибирають напівбокс чи бокс, хоча вважається, що це стрижка більш доросла, підліткова.
Послугу «Батько та син» у барбершопі можна сплатити під час візиту, а також замовивши річний абонемент на 12 спільних стрижок дитини з батьком. Купуючи абонемент батькові дарують одне королівське гоління.

Записаться онлайн
ukUkrainian