fbpx

Дитяча стрижка у Харкові за допомогою професійних барберів чоловічої перукарні Barberking – vip-послуга для найменших клієнтів.

Дитячі стрижки в барбершопі – це окрема послуга, яка дозволяє хлопчику вперше долучитися до культури брутальних чоловічих перукарень. Основне завдання при стрижці дитини – зробити красиву, практичну зачіску, забезпечити простий догляд за нею. Разом із дитиною барбер підбере ідеальний варіант стрижки.
Стрижки для малюків
Стрижки дитячі на хлопчика Барбаркінг пропонує малюкам до 10 років.
Цікавими варіантами стануть:


 • «Шапочка». Раніше стрижка називалася «горщик», її добре пам'ятають багато хто з дитинства. Сучасна інтерпретація виглядає привабливіше, має плавні переходи від короткого волосся до довгого. Багаторівнева стрижка підходить для малюків із різними овалами обличчя;

 • «Бобрик». Це аналог дорослої стрижки «їжачок», вона подобається школярам, ​​їхнім батькам. Доглядати за зачіскою практично не потрібно, достатньо мити голову, легко розчісувати волосся. Стрижка не заважає під час активних ігор, пасма не лізуть у вічі;

 • Боб. Нагадує першу стрижку зі списку («шапочку»), але зберігає більше волосся на скронях, потилиці;

 • Полубокс. Стрижка виконується машинкою: віскі, потилиця коротко, верхівка - довше волосся. Полубокс сподобається бойовим хлопцям, які люблять активні ігри;

 • Цезар. Нещодавно зачіска, що наслідує відомий римський політик, стала знову популярною. Мода перейшла і до дитячого сегменту. Має на увазі коротко поголені віскі, потилицю, передня частина з маківкою - довге волосся, чубчик короткий, вистрижена рівно.
  Батьків цікавить також дитяча перукарня з машинками – послуга машинної стрижки дитини доступна у «Barberking».

 • Стрижки для підлітків


  Діти старшого віку віддають перевагу більш «дорослим» стрижкам, що підкреслюють стиль. Для хлопчиків підліткового віку ідеальним вибором може стати канадка: у передній частині волоссю надається об'єм, задня та потилична – поголені.
  Бокс - брутальний варіант для спортивних підлітків, коли волосся збривають на потилиці, скронях, маківку помітно вкорочують.
  Андеркат (виразний перехід між голеними скронями та волосистою маківкою) подобається багатьом підліткам, його нерідко комбінують з довжиною чубчиком.
  Творчі молоді люди вибирають фігурні зачіски (поголені малюнки за допомогою машинки) або авторські стрижки. У разі результат залежить від фантазії барбера, його золотих рук, і навіть креативної думки молодого джентльмена.

Записаться онлайн
ukUkrainian