fbpx

Стрижка машинкою в барбершопі Barberking Харків – абсолютно унікальна і нова для Харкова послуга, що включає 2 напрямки: чоловіча стрижка машинкою з 1 насадкою і з кількома.

Чоловіча машинна стрижка багатьом здається простою, нецікавою. Майстри в «Barberking» готові здивувати клієнтів, представивши широкий каталог варіантів стрижки машинкою. Простий інструмент з кількома насадками дозволяє створити лаконічний повсякденний образ для молоді, старших консервативних чоловіків.
Види стрижок машинкою
Розрізняють кілька видів машиною чоловічої стрижки:
Під нуль. Простий варіант: волосся видаляється найкоротшою насадкою, потім барбер робить остаточну обробку за допомогою бритви;
Класична стрижка. Виготовляється однією насадкою – волосся по всій поверхні голови має рівну довжину;
Бокс, напівбокс. Досить складна стрижка: довжина волосся на потилиці та маківці відрізняється, перехід помітний. Різниця полягає в тому, наскільки довгою залишається шевелюра на маківці;
Їжачок. Нагадує бокс з більш плавним переходом від короткого волосся до довгого. В області верхівки майстер може «розпушити» волосся, нанісши на них гель, створюючи ефект «їжачка»;
Канадка. Значна довжина відсіється на маківці, далі йде плавний перехід, на скронях, потилиці волосся ретельно поголені;
Андеркат. Сувора стрижка з виразним переходом від поголених скронь до волосся на маківці;
Британка. Волосся збривається на потилиці, скронях, а спереду, на верхівці залишаються довгими. Прийнято зачісувати назад.
За допомогою машинки можуть створювати візерунки, малюнки, що вибриваються на голові чоловіка.
Кому підходять машинні стрижки?
Машинна стрижка може виглядати не надто претензійно, але підійде вона не всім. Стрижка на голо – відмінний варіант для чоловіків, які страждають на залисини, алопецію. Всі типи волосся однаково добре піддаються зістригання. Неправильна форма черепа – єдине протипоказання для стрижки на лисо.
«Їжачок» – ідеальний варіант для густого волосся підвищеної жорсткості, підходить для овальної, круглої форми обличчя. Зберігати її вигляд буде досить легко. За допомогою гелів будь-якої миті вдасться «оживити» зачіску.
Андеркат, канадка, британка – гарні стрижки для чоловіків із круглим або квадратним обличчям. Вони допомагають подовжити овал обличчя візуально.
Стрижка машинкою у Харкові у стінах барбершопа – окремий вид мистецтва, випробувати який хоч раз стоїть кожному чоловікові. Послуга включає добір стрижки, миття голови, власне стрижку, рекомендації щодо догляду за волоссям у домашніх умовах.

Записаться онлайн
ukUkrainian