fbpx

Королівське гоління у барбершопі «BARBERKING» (Харків) — це бездоганне гоління небезпечною бритвою для справжніх гурманів vip-послуг чоловічих перукарень.

Королівське гоління в барбершопі – справжнє мистецтво, коли майстер видаляє волосся з чоловіка за допомогою небезпечної бритви. Осягнути техніку гоління небезпечною бритвою непросто, а результати такого гоління не зрівняються зі звичайним видаленням волосся за допомогою безпечної бритви в домашніх умовах.
Бритва для королівського гоління
Кваліфікація майстра - найважливіше питання, за яким йде вибір інструменту. Майстри в «Барберкінг» не використовують дешеві китайські бритви, їх неможливо ув'язнити, геометрія леза не дозволяє досягти оптимальних результатів. Використовуються бритви лише преміальної якості від Dovo, Thiers-Issard, Böker – бренди професійного класу.
Правка на ремені
Перш ніж розпочати королівське гоління, майстер робить правку бритви на спеціальному ремені. Може здатися, що процес схожий на заточення. Під час заточування у класичному значенні слова з поверхні леза знімається невеликий шар металу. Правка на ремені допомагає усунути зайві шорсткості з небезпечної бритви, щоб ковзання по шкірі людини було максимально м'яким.
Підготовка до гоління
Поголитися небезпечною бритвою без попередньої підготовки неможливо – це некомфортно, боляче, травмонебезпечно. Барбер розм'якшує шкіру, волосся, наносить помазкою піну на кілька хвилин. До складу піни вводяться олії. Це допомагає зробити волосся на обличчі м'якшим, податливішим. Коли особа підготовлена, майстер починає гоління.
Бриття небезпечною бритвою
Процес безпечний, безболісний, якщо гостра бритва, майстер прикладає її до шкіри під правильним кутом, а його зусилля достатні, але не надмірні. Невеликий кут нахилу, з'єднаний з незначним натягом шкіри, дозволяє уникнути порізів, неточностей, прибрати волосся рівно. При голінні небезпечною бритвою прийнято робити багато проходів по лінії росту волосся, проти неї.
У барбершопі "Барберкінг" використовуються тільки стерильні інструменти, що проходять обробку після кожного клієнта.
Догляд після гоління
Для профілактики лущення, подразнення, сухості барбер наносить спеціальні лосьйони, гелі. Правильний догляд зберігає здоров'я шкіри, відновлює епітелій після гоління.
По завершенню процедури майстер дає рекомендації щодо самостійного догляду за бородою, шкірою обличчя. Barberking надає купити преміальні доглядові засоби в стінах закладу.

Записаться онлайн
ukUkrainian